українська російська англійська
Митні органи України та Азербайджану посилюють співпрацю у напрямку правоохоронної діяльності
09.10.2012 | 14:29
Прес-служба Державної митної служби

У Києві зустрілися заступник Голови Державної митної служби України Степан Дериволков та заступник Голови Державного митного комітету Азербайджанської Республіки Аскер Абдуллаєв.

Сторони обговорили актуальні аспекти співробітництва митних органів двох держав у напрямку правоохоронної діяльності.

Було розглянуто низку важливих питань взаємодії в рамках взаємної адміністративної допомоги, виконання Плану заходів організаційного і практичного характеру, спрямованих на підвищення ефективності співпраці митних органів України і Азербайджанської Республіки на 2012-2013 роки. Окрему увагу приділили організації спільних заходів щодо протидії контрабанді наркотичних засобів і психотропних речовин, а відповідно - посиленню обміну оперативною інформацією та інформацією про факти затримання наркотичних речовин.

Взаємодія митних органів України та Азербайджанської Республіки у сфері боротьби з митними правопорушеннями на каналі авіаційних перевезень - ще один важливий напрям взаємодії співробітників митних відомств двох країн. Сторони погодилися, що для ефективного вирішення цього завдання необхідно створити організаційно-правові засади співпраці між митними адміністраціями з затвердженням плану конкретних спільних дій. Проект такого Протоколу буде розроблений та представлений для розгляду українською стороною.

 

версія для друку