українська російська англійська
Микола Азаров: Вибори жодним чином не впливають на урядову політику
09.10.2012 | 15:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Вибори жодним чином не впливають на урядову політику. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив в Одеському національному академічному театрі опери й балету під час обговорення з представниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, закладів соціальної та гуманітарної сфери реалізації програми економічних реформ Президента.

«Я хочу вас запевнити, що політика Уряду не ділиться: до виборів – одна, а після виборів – інша. Ми були б безвідповідальними людьми, якби дозволяли собі гратися з країною – це недопустимо. У будь-якому плані: і щодо мови, тарифів, цін, курсової стабільності, зростання заробітної плати, пенсії тощо. Не може бути політики: до виборів і після виборів», - заявив Прем’єр-міністр.

Микола Азаров зауважив, що не може бути передвиборної політики. За його словами, економічна політика, націлена лише на перемогу на виборах, обертається поразкою.

«Якщо перед виборами робити заздалегідь нереальні кроки, розраховані на короткостроковий результат, то після виборів можна зіткнутися з серйозною поразкою. Ми довіряємо нашим людям, довіряємо їхньому здоровому глузду і мудрості», - підкреслив Глава Уряду.

 

версія для друку