українська російська англійська
У Нацдержслужбі проводять співбесіди для зарахування до президентського кадрового резерву
09.10.2012 | 15:44
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби

9-12 жовтня 2012 року Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» проводяться співбесіди з особами, рекомендованими для зарахування до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації». За результатами оцінювання, проведеного в 4 етапи у липні 2012 року, та попереднього опрацювання документів його учасників сформовано зведений список з 200 осіб, в тому числі, за кожною пріоритетною сферою державного управління у кількості, що вдвічі перевищує відповідну квоту, а саме:

- фінансово-економічна сфера – 37 осіб;

- соціально-гуманітарна сфера – 52 особи;

- сфера інвестицій та інновацій – 41 особа;

- сфера паливно-енергетичного комплексу – 21 особа;

- сфера сільського господарства - 22 особи;

- сфера житлово-комунального господарства – 27 особи.

Учасники представлять публічні виступи з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління, за результатами яких буде прийматися рішення щодо добору кандидатів до Президентського кадрового резерву за квотою по кожній пріоритетній сфері державного управління.

Рішення разом із проектом розпорядження Президента України про затвердження списку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, буде подане Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» на розгляд Президентові України до 15 листопада цього року.

Довідково

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» започаткований та формується відповідно до Указів Президента України від 1 лютого 2012 року № 45/2012 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки» та від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» з метою формування нової державницької управлінської еліти, здатної усвідомлювати національні інтереси і брати на себе відповідальність за їх реалізацію, готової не лише приймати вольові рішення, а й ефективно надавати управлінські послуги (www.pkr.nads.gov.ua).

Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву та внесення Президентові України відповідних пропозицій здійснюється Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» на підставі рекомендацій Нацдержслужби України. Список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, затверджується Президентом України.

Гранична чисельність Президентського кадрового резерву становить 500 осіб.

Формування Презентського кадрового резерву здійснюється поетапно, шляхом зарахування протягом п'яти років до 100 осіб щороку.

Строк перебування особи у Президентському кадровому резерві становить п'ять років, крім випадків дострокового припинення перебування особи у Президентському кадровому резерві. Особа може перебувати у Президентському кадровому резерві лише один строк.

Конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву складається з таких етапів: оприлюднення оголошення про проведення конкурсу, прийом документів від осіб, які бажають узяти участь у конкурсі, проведення оцінювання учасників конкурсу, добір кандидатів.

Зарахування кандидата до Президентського кадрового резерву залежить від успішного проходження конкурсного відбору.

У 2012 році добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється за сферами державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку: фінансово-економічного, соціально-гуманітарного, інвестицій та інновацій, паливно-енергетичного комплексу, сільського господарства, житлово-комунального господарства.

версія для друку