українська російська англійська
Визначено переможців Українсько-Польського турніру з футболу серед університетських команд
09.10.2012 | 16:04
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

На спортивному майданчику Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбулися фінальні матчі Українсько-Польського турніру з футболу серед університетських команд «Студ-Євро 2012».

У грі за третє місце зустрілися команди Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова та Політехніки м. Глівеца. Основний час не виявив переможця, і згідно з регламентом турніру гравці перейшли до пробиття одинадцятиметрових ударів. Українці їх виконали краще та з загальним рахунком 5:4 перемогли польських колег.

У фінальному матчі зустрілися команди Національного університету державної податкової служби України та Університету ім. А. Міцкевича з м. Познань. Українські футболісти володіли ініціативою протягом усієї гри і заслужено перемогли з рахунком 3:0.

Чемпіонів та призерів кубками, медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України нагородили: ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський, Голова Комітету з ФВС МОНмолодьспорту України В’ячеслав Гамов, Президент фундації «Перспектива» Вальдемар Сівінський, Генеральний секретар Студентської спортивної спілки Республіки Польщі Бартоломій Корпак, Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Віталій Пилипенко, проректор НТУУ «КПІ» Геннадій Варламов. Кращим гравцем турніру визнано студента НУДПСУ Володимира Колодяжного, який отримав пам’ятний кубок від представника Посольства Республіки Польщі в Україні Павла Гембського.

 

 

 

 

версія для друку