українська російська англійська
Понад 900 запорізьких родин отримали консультації щодо участі в програмі "Доступне житло"
09.10.2012 | 17:40
Запорізька ОДА

Запорізькою обласною державною адміністрацією організовано широку інформаційно-роз’яснювальну та консультаційну роботу щодо можливості  участі населення в програмі «Доступне житло».

За словами  начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Юрія Лукашева, спостерігається значна зацікавленість людей.

Як повідомив Юрій Лукашев, за програмою «Доступне житло» в Запорізькій області може бути реалізовано 640 квартир. Крім того, ще 60 квартир - на погодженні в міжвідомчій комісії. Ці квартири знаходяться в будинках, які вже здані в експлуатацію або мають високий ступінь готовності – їх будівництво завершиться наприкінці поточного або на початку наступного року.

Для того, щоб знизити фінансове навантаження на родину при виплаті першого внеску на придбання житла, в області працює програма цільової допомоги населенню. Згідно з нею 10% від вартості квартири (частина першого внеску) виплачується за рахунок коштів обласного бюджету. На ці цілі в поточному році закладено 500 тис. грн.

Наразі банківські структури видали  11 кредитів на придбання квартир у Запоріжжі за програмою «Доступне житло». Ще вісім родин готують документи на оформлення кредитів. Але потенціал значно більший: консультацію щодо можливості взяти участь у програмі отримали вже понад 900 запорізьких сімей.

 

 

версія для друку