українська російська англійська
Рада Європи реалізує в Україні проект із запобігання насильству проти жінок і насильству в сім'ї
09.10.2012 | 17:55
Прес-служба Міністерства юстиції

Рада Європи реалізує для України новий проект співпраці “Запобігання насильству проти жінок і насильству в сім’ї та боротьба з ним”. Про це йшлося 9 жовтня під час зустрічі представників Міністерства юстиції України з делегацією Ради Європи у складі керівника підрозділу з питань гендерної рівності та боротьби з насильством щодо жінок Генерального Директорату прав людини та верховенства права Ради Європи Лірі Копачі-ді Мікеле та експертів Хіларі Фішер і Дороти Пудзяновськи.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, у ході зустрічі в Мін‘юсті сторони обговорили питання співробітництва України та Ради Європи в рамках започаткування нового проекту.

 Так, окрема увага під час зустрічі була присвячена питанням ратифікації Конвенції Ради Європи з питань попередження та боротьби з насильством щодо жінок та насильством у побуті, що була парафована Україною у листопаді 2011 року.

Крім того, під час зустрічі обговорювалися питання щодо необхідності розробки проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання насильству в сім’ї”.

Як відомо, План дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки передбачає низку заходів щодо запобігання насильству проти жінок і насильству в сім’ї. Загальна мета проекту - посилити потенціал національних інститутів у запобіганні й боротьбі з насильством проти жінок та насильством у сім’ї та підвищити рівень поінформованості суспільства у цій сфері. Серед очікуваних результатів та головних напрямів діяльності планується імплементація положень Конвенції Ради Європи про запобігання й протидію насильству проти жінок і насильству в сім’ї в нормах українського законодавства, включно з ухваленням необхідних національних нормативних актів і заходів.

 

 

 

версія для друку