українська російська англійська
В аеропорту "Бориспіль" завершено реконструкцію привокзальної площі терміналу "B"
10.10.2012 | 09:18
Прес-служба Міністерства інфраструктури

В аеропорту «Бориспіль» завершено реконструкцію привокзальної площі біля терміналу «B»: завдяки упорядкуванню та чіткій організації руху транспорту перед терміналом відтепер суттєво підвищено пропускну спроможність та логістичну ефективність привокзальної площі терміналу «В». 

Облаштовані «острівки безпеки» не тільки  допомагають забезпечувати рядність руху  за виокремленими смугами, але й убезпечують пасажирів під час висадки з автомобілів  та створюють більш комфортні умови очікування транспорту. На привокзальній площі провели повну заміну асфальтобетонного покриття, відремонтували пішохідні тротуари та здійснили облаштування території. Задля збільшення кількості місць для паркування дві автостоянки об’єднали,  додатково обладнавши стоянку для службового транспорту. По всій території привокзальної площі встановили 10 нових опор висотою 16м з потужними сучасними енергозберігаючими світильниками, які забезпечують якісне освітлення території перед терміналом «В».    

Роботи із реконструкції виконувалися з мінімальним обмеженням використання привокзальної площі, не спричиняючи жодних незручностей для пасажирів аеропорту.

Привокзальна площа біля терміналу «B» залишиться основною транспортною розв’язкою  аеропорту до завершення реконструкції термінального комплексу «D». У майбутньому  вона буде задіяна для трансферу пасажирів, які здійснюватимуть свої подорожі з терміналу «F».

версія для друку