українська російська англійська
Мінфін розпочав розміщення казначейських зобов'язань для населення
10.10.2012 | 13:01
Пресс-служба Міністерства фінансів

10 жовтня Міністерством фінансів України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2012 року № 836 «Про випуск казначейських зобов’язань» розпочато розміщення казначейських зобов’язань на пред’явника в документарній формі серії А обсягом 100 млн. доларів США зі строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 500 доларів США, відсотковою ставкою 9,2% річних та сплатою купонів кожні шість місяців. Про це повідомив 10 жовтня на брифінгу в Будинку Уряду Міністр фінансів Юрій Колобов. Розмір доходу за кожним купоном є фіксованим і становить 23 долари США. Казначейські зобов’язання випускаються двома серіями А та Б. Обсяг випуску кожної серії становить 100 млн. доларів США за номіналом. Казначейські зобов’язання наступної серії розміщуються після продажу попередньої.

Юрій Колобов також розповів, що продаж казначейських зобов’язань фізичним особам здійснюватимуть близько 500 установ публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» на всій території України за вартістю продажу, що встановлена Міністерством фінансів України.

Інформацію щодо умов розміщення та погашення казначейських зобов’язань, вартість їх продажу, опис та зовнішній вигляд, а також перелік установ Ощадбанку, де можна їх придбати, можна отримати на сайті Міністерства фінансів України www.minfin.gov.ua/  або на сайті Ощадбанку www.oschadnybank.com/ua/private/kaznacheysk_zobov_yazannya/ .

версія для друку