українська російська англійська
У Києві відроджуються обладнані зони для пікніків
10.10.2012 | 10:20
Київська МДА

У столиці відроджуватимуть традицію організованих пікніків. Цього року міська влада розпочинає, а наступного року продовжить облаштовувати зони відпочинку для проведення пікніків у Києві. Нині у місті близько 40 таких обладнаних і комфортних зон. Найперша – «Тростянець» – була створена ще у 1964 році, а у 2012 році відкрито «Дібровий ліс» і «Веселку», що у Дарницькому районі. Про це розповів голова Київської МДА Олександр Попов.

«Ми створюємо зони для пікніків саме у місцях, які облюбували для відпочинку власне кияни. Тут ми встановлюємо дерев’яні майданчики, де можна присісти, розпалити багаття, приготувати їжу, там є покрівля від негоди. Зараз у Києві близько 40 таких майданчиків, і ми будемо розповсюджувати цю практику і надалі», – розповів Олександр Попов.

Як повідомив голова КМДА, наступного року заплановано реконструкцію двох зон відпочинку у Святошинському ЛПГ – «Мир» та «Перлина».

Усі зони масового відпочинку утримуються в належному санітарному стані.

Вони облаштовані накриттям від непогоди, лісопарковими меблями («грибок»), контейнерами для сміття, місцями для розведення багаття, приготування шашликів та барбекю, дитячими майданчиками та туалетами.

 

Довідково

Протягом 2012 року на території лісових масивів Дарницького лісопаркового господарства відновлено та проведено благоустрій з облаштуванням нових місць у наступних зонах відпочинку:

- «Веселка» – квартал 30 Дніпровського лісництва (Броварський проспект). Встановлено нові 2 комплекти накриття від дощу, 5 комплектів лісопаркових меблів «грибок», обладнано 5 місць для розведення багать, урни для сміття, встановлені інформаційний знак та панно на природоохоронну тематику, влаштовано декоративний місток;

- «Тростянець» – квартали 32, 38 Дарницького лісництва (Бориспільське шосе). Тут відновлено 6 комплектів накриття від дощу, лавки, урни для сміття, дитячий майданчик, лісопаркові меблі «грибок»;

- «Дубки» – квартали 24, 32 Дарницького лісництва (Бориспільське шосе). Відновлено 2 комплекти накриття від дощу, лавки, урни для сміття, лісопаркові меблі.

Лісовий фонд КО «Київзеленбуд» розташований в межах Києва на загальній площі 33,5 тис. га. Утримують цю територію три комунальні господарства:

Дарницьке лісопаркове господарство, Святошинське ЛПГ та ЛПГ «Конча-Заспа». Рекреаційне навантаження міських лісів столиці становить 10,3 люд. дн.\га.

 

версія для друку