українська російська англійська
Держфінінспекція у Києві за 9 місяців 2012 р. відшкодувала втрат майже на 109 млн. грн.
10.10.2012 | 10:35
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції у м. Києві за 9 місяців 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на загальну суму 108,8 млн. грн.

Зокрема, забезпечено надходження фінансових ресурсів до державного та місцевого бюджетів і в дохід підприємств, установ та організацій на суму понад 62,2 млн. грн. Відшкодовано також незаконних і нецільових витрат коштів та недостач на суму 46,6 млн. грн.

За результатами проведеної ревізії на ДП «Український центр механізації колійних робіт» виявлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 650 тис. грн. Зокрема, незаконні витрати коштів на оплату завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт із реконструкції виробничої бази структурного підрозділу «Верхівцевський центр механізації колійних робіт Державного підприємства «Український центр механізації колійних робіт» становили понад 637 тис. грн. Допущено також порушення з оплати праці та надання безповоротної благодійної допомоги, яка не передбачена фінансовими планами. За результатами вжитих заходів порушення усунуто на суму понад 640 тис. грн.

Під час ревізії Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного встановлено порушень фінансової дисципліни, що призвели до втрат, на загальну суму понад 382 тис. грн. Зокрема, встановлено порушення в оплаті праці, через що працівникам  виплачено зайву заробітну плату та, відповідно, проведено нарахувань до фондів на загальну суму понад 257 тис. грн. Проведено також покриття за рахунок бюджетних коштів вартості комунальних послуг, що їх спожили мешканці гуртожитку, на суму понад 86 тис. грн. та незаконні витрати коштів на оплату ремонтних робіт – на суму понад 34 тис. грн. За результатами вжитих заходів порушення усунуто на суму майже 124 тис. грн.

 

 

версія для друку