українська російська англійська
Уряд компенсуватиме вищу за середню по країні собівартість водопостачання
10.10.2012 | 11:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд закладає кошти на компенсацію високої собівартості послуг з водопостачання і водовідведення там, де вона перевищує середню по Україні. Також передбачено заходи з модернізації водопровідно-каналізаційного господарства таких регіонів. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 10 жовтня 2012 року.

Він зазначив, що вартість послуг з водопостачання і водовідведення протягом цього року зросла в середньому по Україні приблизно на 6%. А тільки за 2008 рік, як це було за попереднього Уряду,  вартість цих послуг збільшилася на 45%.

Але тарифи на водопостачання суттєво відрізняються в різних населених пунктах. Наприклад, у Києві тариф майже в 3 рази нижчий, ніж у Луганській області.

«Тому Уряд закладає кошти на компенсацію високої собівартості там, де вона перевищує середню по Україні, а також передбачає заходи з модернізації водопровідно-каналізаційного господарства цих регіонів, - зазначив Микола Азаров. - Це доручення Президента, якого турбують ці питання, і він вимагає знайти механізми, які дозволять вирівняти ситуацію».

 

версія для друку