українська російська англійська
Уряд працює над виконанням Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України, - В. Хорошковський
10.10.2012 | 12:14
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Уряд працює над виконанням Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський, коментуючи прийняття 10 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів постанови «Питання виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка секторальної політики управління кордоном в Україні».

За словами Першого віце-прем’єр-міністра України, відповідно до Угоди, укладеної 31 жовтня 2011 р., ЄС повинен перерахувати до державного бюджету України 60 млн. євро, перший транш - 20 млн. євро - очікується у 2012 році.

«Зазначене рішення Уряду спрямоване на затвердження напрямів та порядку використання коштів, наданих ЄС, прогнозований еквівалент яких становитиме 200 млн. грн. Так, 125 млн. грн. передається Адміністрації Держприкордонслужби, МЗС та ДМС для здійснення заходів, спрямованих на забезпечення безпеки державного кордону, функціонування інформаційно-телекомунікаційних систем консульської служби, виконання завдань у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб; 75 млн. гривень отримає Держмитслужба для створення багатофункціональної комплексної системи «Електронна митниця», - пояснив Валерій Хорошковський.

При цьому він додав, що таким чином ці кошти допоможуть Україні у виконанні Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України.

 

версія для друку