українська російська англійська
На Луганщині витрачено понад 56 млн. грн. на ремонт вулиць та доріг комунальної власності
10.10.2012 | 12:40
Луганська ОДА

З початку цього року на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць та доріг комунальної власності в Луганській області витрачено 56,2 млн. грн.

Вже завершено роботи з капітального та поточного ремонту на 321 об’єкті. Це комунальні дорогі у Луганську, Алчевську, Антрациті, Брянці, Кіровську, Краснодоні, Лисичанську, Первомайську, Ровеньках, Рубіжному, Свердловську, Сєвєродонецьку, Стаханові, а також в населених пунктах  Біловодського, Кремінського, Лутугинського, Міловського, Новоайдарського, Перевальського, Попаснянського, Сватівського, Слов'яносербського та Станично-Луганського районів.

Усього у 2012 році на ремонт комунальних вулиць та доріг на Луганщині  виділено 83 млн. грн., з них 77,2 млн. грн. – субвенції з держбюджету та 5,8 млн. грн. – кошти обласного дорожнього фонду.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.07.2012 Луганській області додатково виділено 20 млн. грн., з яких 15 млн. грн. направлені на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах.

 

версія для друку