українська російська англійська
Газифіковано Білогірський район Криму
10.10.2012 | 12:30
Рада Міністрів АР Крим

У Білогірську ввели в експлуатацію газорозподільну станцію, газопровід і реконструйовану центральну котельню. У відкритті об'єктів взяв участь голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов.

«Білогірський район чекав на газифікацію 19 років і до сьогодні залишався єдиним не газифікованим в Криму. Газорозподільна станція зроблена за останнім словом техніки і повністю працює в автоматичному режимі»,  - зазначив Анатолій Могильов.

Газорозподільна станція вартістю 89 млн. грн. оснащена сучасним обладнанням. ГРС забезпечить теплом жителів Білогірська (18,8 тис. осіб), а також жителів 23 населених пунктів району (14,5 тис. осіб).

До споживачів газ буде доставлятися міжселищним газопроводом,  будівництво якого почалося в грудні 2011 року і до теперішнього часу завершено.

Анатолій Могильов повернув тумблер і дав старт роботі ГРС.

У цей же день після реконструкції відкрили центральну котельню Білогірська. Обладнання котельні було зношено на 95%. В результаті реконструкції роботу котлів перевели з мазуту на природний газ. Котельня забезпечить теплом об'єкти житлового фонду та соціальної сфери центральної частини міста (1,5 тис. споживачів, у тому числі, 38 багатоповерхових будинків). «У котельні введені нові економічні котли. За даними фахівців, це дозволить значно знизити вартість тепла», - резюмував Анатолій Могильов.

 

 

версія для друку