українська російська англійська
На Львівщині планують зібрати понад 1 млн. тонн зернових
10.10.2012 | 12:43
Львівська ОДА

За попередніми даними цьогоріч на Львівщині очікується збір зернових та зернобобових культур 1028,0 тис. тонн, що на 66,4 тис. тонн більше, аніж у попередньому році. Це найкращий показник валового виробництва області за часи незалежності України. Про це повідомив 9 жовтня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич під час селекторної наради Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За його словами, в області зібрано ранніх зернових культур  701,0 тис. тонн, що на 3,2 тонн більше 2011 року та ріпаку 117,6 тис. тонн. Урожайність зернових культур  по області очікується досягти 34,4 ц/га.

Богдан  Матолич зазначив, що  зернові  в області зібрані на площі більше 250 тис га, що складає 87% від посіяного: «Продовжується збирання пізніх культур, у тому числі  гречки, кукурудзи та сої. Триває копання цукрових буряків, станом на сьогодні вже зібрано цієї культури на площі біля 10 тис. га».

Перший заступник голови облдержадміністрації додав, що особлива увага також  приділяється організації посіву озимих культур: «До досягнення прогнозованих площ посіву озимих залишилось досіяти 18,6 тис. га. Матеріальними ресурсами, такими як насінням, мінеральними добривами та протруйниками насіння господарства Львівщини забезпечені в повному обсязі", - відзначив Богдан Матолич.

Також він повідомив, що  в області йде процес формування регіональних ресурсів продовольчого зерна та виконання форвардних договорів для закупівель зерна до аграрного фонду.

 

 

версія для друку