українська російська англійська
Українські аграрії закуповують у рік сільгосптехніки на 4 млдр. грн.
10.10.2012 | 14:22
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Оновлення технічної бази українського сільського господарства, зокрема, закупівля новітньої сільгосптехніки, є одним з ключових питань розвитку аграрного сектору України. За рік вітчизняні сільгоспвиробники закуповують відповідної техніки на суму 4 млдр. грн. Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики і продовольства Олександр Сень на брифінгу в рамках урядової телефонної лінії у вівторок.

«Один із основних факторів розвитку аграрного сектору – це якісна техніка. І сільське господарство в останні роки дуже помітно оновлюється. Для того, щоб у цьому переконатися, потрібно просто проїхатися полями та подивитися, яка техніка там працює. Старих та зношених тракторів та комбайнів стає дедалі менше», - зазначив Олександр Сень.

Заступник Міністра додав, що потужних комбайнів та тракторів ще недостатньо, і тому одним із ключових напрямів аграрного сектору є розвиток сільськогосподарського машинобудування України. Олександр Сень наголосив, що зростання показників виробництва новітньої сільгосптехніки відбувається завдяки втіленню відповідних заходів, ініційованих Міністерством аграрної політики та продовольства.

 

 

версія для друку