українська російська англійська
11 жовтня в аеропорту "Бориспіль" відбудеться прес-конференція щодо впровадження сучасної ІТ-системи
10.10.2012 | 14:14
Прес-служба Державної прикордонної служби

11 жовтня 2012 року об 11:00 у терміналі D аеропорту «Бориспіль» відбудеться прес-конференція щодо впровадження сучасної ІТ-системи. Дана система значно пришвидшує процедуру проходження прикордонного контролю в аеропортах України.

Участь у заході візьмуть: начальник управління прикордонного контролю та реєстрації  Адміністрації Держприкордонслужби України генерал-майор Олександр Біньковський, начальник Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» полковник Сергій Мул та представники авіакомпаній.

Під час прес-конференції експерти роз'яснять порядок роботи підсистеми та продемонструють на прикладі її ефективність. Особливість системи полягає в тому, що інформація про пасажира передається до аеропорту «Бориспіль» одразу після завершення реєстрації в аеропорту відльоту. Тож вже за півгодини до відльоту з аеропорту відправлення інформація про пасажира, що прибуває до України, починає перевірятися за базами даних правоохоронних органів.

Запрошуємо взяти участь у заході. За додатковою інформацією звертатися до начальника прес-служби ОКПП «Київ» Мар’яни Маркович за тел.: (044) 281-77-90, 098-203-20-23.

Акредитація для журналістів обов’язкова та завершується о 16:00 10 жовтня 2012 року.

версія для друку