українська російська англійська
Чотири райони Львівщини - учасники проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"
10.10.2012 | 14:40
Львівська ОДА

У вересні 2012 року спільною комісією, до якої увійшли представники Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної ради, а також керівництво проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Києві під час скайп-конференції обговорили заявки від десяти районів області, котрі подавались на участь у напрямку «Підвищення енергоефективності».

Спільним рішенням комісії відібрано чотири основні райони: Старосамбірський, Дрогобицький, Жовківський та Сколівський та два резервні райони (Турківський та Радехівський).

Нагадаємо, 5 липня 2012 року, під час засідання Обласної координаційної ради спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ» було оголошено про початок нового напряму Проекту «Підвищення енергоефективності».

Стратегія впровадження компонентів з енергоефективності МРГ-ІІ передбачає наступну діяльність і види підтримки:

1.Підтримка на умовах співфінансування оновлення/покращення існуючої обласної стратегії (програми) з енергоефективності загалом і з акцентом на сільську місцевість зокрема. Для підтримки даного напряму Проект МРГ забезпечить фінансування до 40% але не більше $20 000 в гривневому еквіваленті.

2.Підтримка на умовах співфінансування розробки проектно-кошторисної документації для важливих інвестицій в енергетичний сектор (відновлювальні джерела енергії), які мають бути передбачені оновленою/покращеною стратегією з енергоефективності. Умови співфінансування: Проект МРГ – до 40% (до $40 000 в гривневому еквіваленті), частка бюджетних коштів та інших партнерів – не менше, ніж 60% від загальної вартості робіт);

3.Підтримка на умовах співфінансування до 8 мікропроектів у 4-ох районах з використання відновлювальних джерел енергії та застосування інноваційних енергоефективних технологій та будуть включені в оновлену програму з енергоефективності. Умови співфінансування: Проект МРГ – до 70% (до $20 000 в гривневому еквіваленті), частка бюджетних коштів – не менше, ніж 25%, кошти громад – не менше 5%);

4.Підтримка спрямована на збір інформації, оцінку результатів, підготовку матеріалів та поширення досвіду. Підтримка буде залежати від розмірів необхідної допомоги, але не перевищувати суму еквівалентну $1000.

 

версія для друку