українська російська англійська
Обсяг прямих іноземних інвестицій Львівщини становив понад 1,5 млрд. грн.
10.10.2012 | 15:10
Львівська ОДА

Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) внесених в економіку Львівської області на сьогодні становив 1,58 мільярда доларів США. З цієї суми 117 млн. - у сільське господарство. На одного мешканця області припадає 620 доларів США прямих іноземних інвестицій. Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк під час прес-конференції.

За результатами дослідження «Financial Times», Львівська область увійшла до рейтингу кращих десяти Європейських регіонів з економічної ефективності ведення бізнесу.

«Загальна сума іноземних інвестицій в цьому році – 277 млн. доларів США, а це у 6 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року. Водночас, додам, що ще 4,5 млрд. грн. у 2012 р. капітальних інвестицій – вклали вітчизняні інвестори», - зазначив керівник регіону.

«Сільське господарство – одна з трьох галузей на Львівщині, які найбільш активно розвиваються (разом із транспортом та туризмом). Так, цього року інвестиції у транспорт – зросли на 85%, в туризм – на 62% і у сільське господарство – на 46%», – розповів Михайло Костюк.

 

 

версія для друку