українська російська англійська
Для стабілізації цін на продукти харчування Уряд провів комплексну роботу
10.10.2012 | 14:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Стабілізувати цінову ситуацію та не допустити зростання цін на основні групи продовольчих товарів допоможе наявний ресурс, накопичений державою завдяки комплексній роботі Уряду. Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики і продовольства Олександр Сень на брифінгу, який відбувся у вівторок під час урядової телефонної лінії.

«Ціна на хліб залежить від багатьох факторів, однак необхідно взяти до уваги головні. Сьогодні в Україні проводиться дуже серйозна робота, спрямована на цінову стабільність. Щодо вирощеного врожаю, зібрано 14,5 млн. тонн пшениці. Плюс до цього - суттєві залишки продовольчого зерна. На сьогоднішній день з аграріями укладено форвардні контракти на поставку близько 870 тис. тонн продовольчого зерна. Тому можна говорити, що наявного ресурсу буде достатньо для стабільної ціни на хліб», - зазначив Олександр Сень.

Також заступник Міністра наголосив, що вирощеної цьогоріч сільськогосподарської продукції, зокрема зерна, цукрових буряків, картоплі та інших овочів, буде достатньо для забезпечення продовольчої безпеки країни.

«Ситуація в Україні показує, що виробляється всього достатньо, але на світовому ринку є своя кон'юнктура, тому ціни на зерно зростають. У зв’язка з цим вживаються дуже серйозні заходи щодо створення фондів гарантій за допомогою Аграрного фонду, регіональних ресурсів, які б забезпечили стабільні поставки соціально значущих продуктів харчування», - додав Олександр Сень.

 

 

версія для друку