українська російська англійська
На Сумщині проходить регіональний етап фестивалю "Барви життя"
10.10.2012 | 15:16
Сумська ОДА

На Сумщині проходить регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

Заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко передала учасникам конкурсу вітання від голови облдержадміністрації та зазначила, що нинішній фестиваль зібрав талановитих і сильних духом людей.

«Мета свята – сприяння реабілітації та соціальній адаптації дітей-інвалідів засобами мистецтва, зокрема, арт-терапією, пошук нових талантів, створення умов для розвитку їх творчого потенціалу», – зазначила заступник голови облдержадміністрації.

За її словами, нині соціальний захист дітей-інвалідів – серед пріоритетних напрямків роботи влади.

«Щороку виділяються кошти на оновлення матеріально-технічної бази, впровадження сучасних методик лікування у центрах соціальної реабілітації дітей-інвалідів регіону. Протягом останніх років обласний центр реабілітації дітей-інвалідів отримав на ці цілі близько 4 мільйонів гривень», – зауважила Тамара Іщенко.

Разом із соціальною реабілітацію діти з обмеженими фізичними можливостями долучаються до культурного життя. У регіоні постійно проводяться фестивалі «Веселка», «Творчість не має меж», «Розмай», «Надія», «Повір у себе», у яких беруть активну участь не лише діти з Сумщини, а й з усієї України.

У фестивалі беруть участь близько 30 обдарованих людей з Білопільського, Глухівського, Охтирського, Ямпільського, Кролевецького районів та міста Суми. Переможці конкурсного відбору представлятимуть Сумщину на заключному етапі Всеукраїнського фестивалю у Києві.

У рамках заходу розгорнуто виставку декоративно-ужиткового мистецтва дітей з обмеженими фізичними можливостями.

версія для друку