українська російська англійська
Уряд Німеччини передав футбольне міні-поле для дітей України
10.10.2012 | 15:24
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

9 жовтня 2012 року відбулась передача футбольного міні-поля Урядом Німеччини для дітей України та прес-конференція за участю Першого заступника Голови Державної служби молоді та спорту України Сергія Глущенка, заступника Голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Олени Єщенко, начальника головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту КМДА Володимира Вовка та Керівника Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні Хольгера Нойвегера.

Міні-поле, вартістю понад 1 млн. грн., та розміром 17 на 27 метрів, разом з трибунами було спеціально виготовлено на замовлення Німецького товариства міжнародного співробітництва з нагоди проведення в Україні фінальної частини футбольного чемпіонату Євро-2012, з метою пропагування серед дітей та молоді здорового способу життя.

Понад 1000 дітей та підлітків з різних регіонів України взяли участь у «веселому футболі» та розважальних спортивних фестивалях, які проводились на міні-полі у місті Києві під час Євро-2012. Наразі, міні-поле передано Німеччиною у подарунок Уряду України.

За словами Першого заступника Голови Служби Сергія Глущенка, рішення Уряду Німеччини про передачу поля свідчить про тісну співпрацю обох держав та плідну взаємодію у сфері виховання здорового покоління.

Сергій Глущенко розповів, що Державною службою молоді та спорту спільно з Представництвом ООН в Україні, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Об'єднаною програмою ООН з питань ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС), Фондом народонаселення ООН, Проектом ООН «Молоді футбольні волонтери», Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда - Україна» та іншими організаціями два роки тому було організовано Національний соціальний проект, приурочений до Євро-2012 «Давай разом». Проект включає в себе три підпроекти «Червона картка», «Другий тайм» та «Чесна гра». На проект не потрачено жодної державної копійки.

З метою проведення рекламної кампанії, у містах та районах України розміщено плакати, бігборди, сіті-лайти, де українські знаменитості показують червону картку різним негативним явищам в суспільстві.

Передбачається, що футбольне міні-поле використовуватиметься для футбольних та спортивних заходів серед дітей та підлітків з різних соціальних верств (із залученням дітей з соціально незахищених сімей, дітей-сиріт або з неповних сімей, дітей з обмеженими можливостями), різних національностей і статі. Особлива увага приділятиметься вихованню через спортивні ігри та розважальні футбольні заходи у дітей та підлітків, толерантності і поваги один до одного, навчанню важливим принципам здорового способу життя та профілактиці ВІЛ/СНІДу.

 

версія для друку