українська російська англійська
Співробітництво України та Польщі в оборонній сфері за останні два роки значно активізувалося
10.10.2012 | 16:04
Прес-служба Міністерства оборони

Співробітництво між Україною та Польщею в оборонній сфері за останні два роки значно активізувалося. Таке переконання 10 жовтня 2012 року висловили Міністри оборони обох країн Дмитро Саламатін і Томаш Семоняк під час двосторонньої зустрічі у штаб-квартирі НАТО у рамках засідання Північноатлантичної ради на рівні керівників оборонних відомств з країнами – контрибуторами операції Сил НАТО у Косово (КФОР).

Сторони погодили напрями, за якими оборонне співробітництво розвиватиметься надалі: у рамках проектів країн Вишеградської четвірки, міжнародної миротворчої діяльності, створення спільної литовсько-польсько-української бригади, військово-технічного співробітництва, подальшої професіоналізації Збройних Сил, підготовки представників Збройних Сил України у польських військових навчальних закладах, а також стажування фахівців Міністерства оборони України у Міністерстві національної оборони Республіки Польща тощо.

Дмитро Саламатін і Томаш Семоняк домовилися про поглиблення і розширення двосторонніх контактів між міністерствами оборони та генеральними штабами України і Республіки Польща на всіх рівнях.

 

версія для друку