українська російська англійська
Інноваційні технології дозволяють знизити витрати на енергоносії у структурі собівартості хліба з 20 % до 5%
10.10.2012 | 16:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Сьогодні держава сприяє розбудові високотехнологічних хлібопекарських об’єктів. Зокрема, надається пільгове кредитування підприємствам хлібопекарської галузі та створюються сприятливі податкові умови для ввезення на територію України хлібопекарського обладнання. Про це 10 жовтня повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час відкриття «Київського обласного хлібопекарського комплексу» ТМ «Кулиничі».

«Відкриваючи сьогоднішній форум, Президент чітко поставив завдання - відпрацювати стратегію, національний план дій з розвитку хлібопекарської галузі. Тому варто відзначити, що створення новітніх хлібопекарських підприємств, окрім економічного значення, несе соціальне навантаження. Адже завдяки впровадженню інноваційних технологій гарантується висока якість соціальних сортів хліба та можливість зменшення витрат на енергоносії у структурі собівартості хліба з 20% до 5%», - зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр додав, що Президент особливо наголошує на важливості підтримки сільського населення, збереження українських сіл. Тому стимулювання розбудови таких хлібопекарських комплексів допоможе забезпечити селян якісним та дешевим хлібом

 «Концепція таких підприємств – це будівництво хлібопекарських магазинів у  населених пунктах. Зрозуміло, що мешканець села хоче отримувати якісний хліб, свіжу продукцію по доступній ціні. Найближчим часом ця концепція буде відпрацьована і це завдання буде втілене в життя», - наголосив Микола Присяжнюк.

                                                

версія для друку