українська російська англійська
Одещина повносила дані архівів у Держреєстр актів цивільного стану
10.10.2012 | 17:20
Прес-служба Міністерства юстиції

Одеська область першою в Україні завершила роботу із внесення до Державного реєстру актів цивільного стану громадян даних, що зберігалися в архівах відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

Як повідомив начальник Головного управління юстиції в Одеський області Костянтин Продіус, відповідно до Інструкції з ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян до 1 липня 2013 року до Держреєстру мають бути внесені відомості з 1995 до 1950 року включно про народження фізичних осіб та їх походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерті, які містяться в книгах реєстрації актів цивільного стану і метричних книгах.

Відділами державної реєстрації актів цивільного стану Одещини, першими в Україні, указана робота завершена до жовтня поточного року, тобто на дев’ять місяців раніше встановленого строку.

За словами начальника Головного управління юстиції, в Одеський області підлягали внесенню 19 783 книги архівного фонду за період з 1995-1950 роки. Загалом, у книгах, що зберігаються в архівах відділів державної реєстрації актів цивільного стану Одеської області, за указаний період міститься 4 806 654 актових записів.

Як відомо, відповідно до положень пунктів 4.1, 4.3 Розділу IV «Прикінцеві положення» Інструкції з ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженої наказом Міністерства юстиції України № 1269/5 від 24.07.2008 року, підлягають внесенню до Державного реєстру актів цивільного стану громадян у строк до 1 липня 2013 року відомості про народження фізичної особи та її походження, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть, які містяться в книгах реєстрації актів цивільного стану і метричних книгах з 1995 до 1950 року включно, що зберігаються в архівах відділів державної реєстрації актів цивільного стану.

версія для друку