українська російська англійська
"Картку киянина" отримали понад 13 тис. мешканців столиці
10.10.2012 | 17:40
КИЇВСЬКА МДА

У столиці триває реалізація пілотного проекту «Картка киянина», який дозволить підвищити ефективність надання пільг мешканцям, передбачених міськими програмами. Так, «Картка киянина» дає право окремим категоріям пільговиків на безкоштовний проїзд у метрополітені, отримання соціального дисконту для оплати товарів у магазинах і супермаркетах, а також пільг в аптечних пунктах при безкоштовному отриманні чи придбанні медикаментів, обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг тощо.

У головному управлінні праці та соціального захисту населення інформують, що станом на 9 жовтня понад 13 тисяч мешканців столиці вже отримали «Картку киянина». Загалом районними управліннями наразі зареєстровано 36 468 заяв від громадян, які бажають отримати картки.

Першим трьом пільговим категоріям місто розпочало видачу карток у червні 2012 року: багатодітним родинам, пенсіонерам, інвалідам та соціальним працівникам, які не мають права пільгового проїзду в метрополітені. Тепер до проекту долучені й інші категорії населення, зокрема, батьки багатодітних сімей, пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд у метрополітені, непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу, особи, які не мають права на пенсію, та інваліди, соціальні працівники.

Усього «Картку киянина» на першому етапі реалізації проекту отримають майже 70 тис. осіб.

«Якомога швидший процес видачі карток – це одне з пріоритетних завдань міської влади, зокрема, районних управлінь соціального захисту. Кияни, які вже користуються карткою, відчули її переваги: пільговий проїзд у громадському транспорті, отримання соціального дисконту для оплати медикаментів у аптечних пунктах «Фармації», товарів у магазинах. На черзі великі мережі супермаркетів, які долучаться до проекту. Крім того, невдовзі за допомогою картки здійснюватиметься обслуговування в лікувально-профілактичних установах, а список мережевих партнерів постійно розширюватиметься», – зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько.

версія для друку