українська російська англійська
Дмитро Табачник: До опалювального сезону всі навчальні заклади мають бути готові стовідсотково
11.10.2012 | 08:56
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

10 жовтня Міністр освіти і науки, молоді та спорту  Дмитро Табачник в он-лайн режимі провів селекторну нараду з питань готовності дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладів України до початку опалювального сезону, у якому взяли участь заступник Міністра Борис Жебровський, керівники структурних підрозділів Міністерства та усіх регіональних органів управління освітою, які перебували на он-лайн зв’язку.

Дмитро Табачник під час наради поінформував: «За оперативною інформацією регіональних органів управління освітою станом на сьогодні повністю завершені ремонтні роботи в усіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України. Кількість середніх шкіл, у яких проведено капітальний ремонт разом з новобудовами перевищує позначку у 2,5 тис. Зокрема, в Зарічанській загальноосвітній школі, що на Хмельниччині, полагоджено шатровий дах, що був зруйнований внаслідок стихійного лиха. Загальна вартість ремонту, за попередніми підрахунками Міністерства надзвичайних ситуацій, сягає 1 млн. грн. Ці кошти були відразу виділені з резервного фонду. Також завершено підготовку котелень та систем опалення в усіх навчальних закладах України».

У свою чергу керівники регіональних органів управління освітою у відео-режимі звернулися з пропозиціями та побажаннями; були озвучені проблеми окремих навчальних закладів та запропоновані шляхи їх вирішення. Дмитро Табачник зобов’язав керівників департаментів МОНмолодьспорту надати допомогу регіональним управлінням у вирішенні цих проблем, а керівників регіональних органів управління освітою – до 12 жовтня представити найсвіжішу інформацію щодо виправлення ситуації.

Заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський порадив керівникам провести інструктаж для нічних чергових в навчальних закладах, які мають оперативно реагувати у разі виникнення аварій опалювальних систем. Він також висловив побажання щодо невідкладного надання інформації керівниками навчальних закладів безпосередньо МОНмолодьспорту. «Важливо, щоб інформацію про аварії в системах опалювання ми отримували не з преси, а терміново й оперативно від вас», - наголосив Борис Жебровський.

версія для друку