українська російська англійська
Пенсійний фонд прийняв 137 молодих фахівців, які навчалися за направленнями головних управлінь
11.10.2012 | 10:26
Прес-служба Пенсійного фонду

У Пенсійному фонді України завершилася кампанія з працевлаштування  молодих фахівців, котрі здобували вищу освіту за направленнями головних управлінь фонду.

Станом на 1 жовтня ц.р. 137  випускників уже стали до роботи в органах ПФУ, ще 36 – очікують проведення конкурсу на заміщення вакантних посад, 11 – зараховані до кадрового резерву за результатами конкурсу.

Найуспішніше роботу з працевлаштування молодих спеціалістів провели головні управління Пенсійного фонду України в Тернопільській, Сумській, Харківській, Одеській областях та місті Києві.

Підготовка кадрів для Пенсійного фонду триває: скориставшись направленнями його головних управлінь, до вищих навчальних закладів цього року вступили 242 студенти.

Як і раніше, найбільше приваблює молодь фах юриста. 172 студенти здобуватимуть його в національних університетах "Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого" та "Одеська юридична академія", з якими  Пенсійний фонд має договори про педагогічне співробітництво. 39 юнаків та дівчат стануть фахівцями в галузі комп’ютерної інженерії та безпеки інформаційних систем,      31 – опановуватимуть за направленнями Фонду фінанси та облік і аудит.

 

версія для друку