українська російська англійська
В. Хорошковський відкрив Семінар високого рівня з питань митного співробітництва
11.10.2012 | 11:03
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський взяв участь у відкритті Семінару високого рівня з питань митного співробітництва на східному кордоні ЄС «Руйнуючи кордони» у рамках Європейської політики сусідства, який проходить в Києві 11-12 жовтня 2012 року.

У своєму вітальному слові Перший віце-прем’єр-міністр високо оцінив проведення заходу такого рівня в Києві. Він підкреслив, що реформування митної служби залишається одним з найважливіших завдань Уряду та наголосив, що в цій справі Україна орієнтується на стандарти ЄС.

Валерій Хорошковський також відзначив важливість прийняття нової редакції Митного кодексу України та схвалення Рамкової стратегії митного співробітництва з ЄС. «Реалізація стратегії сприятиме модернізації митної служби України, налагодженню взаємодії в галузі обміну інформацією та впровадженню ефективної системи управління ризиками у боротьбі з митним правопорушеннями», - наголосив він.

У заході беруть участь понад 100 представників митних адміністрацій держав-членів ЄС та країн-партнерів Європейської політики сусідства, а також делегації Європейської Комісії та Всесвітньої митної організації.

Семінар став платформою для обговорення актуальних питань співробітництва у митній сфері, зокрема уніфікації митного законодавства, діяльності уповноважених економічних операторів, спрощення та прискорення митних процедур тощо.

 

версія для друку