українська російська англійська
Уряд затвердив Угоду про співпрацю України та Словенії в боротьбі зі злочинністю
11.10.2012 | 11:23
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Кабінет Міністрів  затвердив Угоду про співробітництво між  Урядом України та Урядом Республіки Словенія в боротьбі зі злочинністю. Відповідну постанову Уряд прийняв 10 жовтня 2012 року.

Угода була підписана у жовтні минулого року, а її затвердження стало послідовним кроком на шляху виконання зобов’язань щодо боротьби зі злочинністю, узятих на себе Україною.

Положення Угоди спрямовані на зміцнення двостороннього співробітництва між правоохоронними органами України та Республіки Словенія з метою попередження, виявлення, розслідування і розкриття злочинів, зокрема шляхом обміну інформацією відповідно до національного законодавства обох країн. Також документ передбачає підтримання постійних контактів між компетентними органами України і Республіки Словенія на всіх рівнях.

Прийняття постанови «Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Словенія про співробітництво в боротьбі зі злочинністю» свідчить про дотримання Україною своїх зобов’язань перед світовою спільнотою, а також сприятиме захисту прав і законних інтересів громадян.

 

 

 

версія для друку