українська російська англійська
У Черкасах відбувся екологічний фестиваль "Осінні барви"
11.10.2012 | 11:53
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

9 жовтня 2012 року у м. Черкаси відбувся фестиваль "Осінні барви". Організаторами фестивалю виступили Черкаська обласна та міська організації Всеукраїнської екологічної ліги, Черкаська обласна та міська організації Всеукраїнської дитячої спілки "Екологічна варта".

У рамках фестивалю відбулася низка заходів:

– нагородження переможців обласного конкурсу "Мій голос я віддаю на захист природи", на який було подано 146 робіт і 46 з них отримали подарунки у відповідності до зайнятих місць. Найбільше робіт було представлено в номінаціях: "Екологічна казка", "Екологічний плакат", Екологічний малюнок на тему "Альтернативні джерела енергії", "Екологічна сумка із вторинної сировини";

– презентація книги "Подорож в Еколандію" відбулася у вигляді виступу екологічних театрів за темами присвяченими вирішенню екологічних проблем;

– підбиття підсумків акції "Подаруй дім другу" до Всесвітнього дня захисту тварин, яка розпочалася 4 вересня і під час якої в школах були проведені благодійні ярмарки, що дало можливість надати допомогу притулку для тварин "Друг".

Крім того, підбито підсумки щорічного конкурсу "Міжнародний день Дніпра", який відбувся 7 липня цього року за дорученням Черкаської обласної державної адміністрації.

Організаторами конкурсу виступили Басейнова Рада річки Дніпро, Черкаське регіональне управління водних ресурсів, Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області, Державна екологічна інспекція у Черкаській області, Товариство меліораторів і водогосподарників у Черкаській області та Черкаська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги. Метою конкурсу було залучення усіх верств громадянського суспільства до практичної діяльності, спрямованої на екологічне оздоровлення у басейні Дніпра, поліпшення стану водних джерел, річок та водойм, підвищення екологічної і правової обізнаності населення, розвитку громадських ініціатив всіляко сприяти формуванню у свідомості людей пошани величі і значення Дніпра в екологічному, соціальному і духовному відродженню українців.

Переможцям конкурсу вручено подяки, книги та грошові винагороди.

 

версія для друку