українська російська англійська
"Німецько-український аграрний діалог" триває
11.10.2012 | 12:25
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Цього року у рамках проекту «Німецько-український аграрний діалог»  буде проведено низку семінарів. Такої згоди досягнуто під час зустрічі Голови Державного агентства земельних ресурсів України Сергія Тимченка з представниками проекту «Німецько-український аграрний діалог» та Посольства Федеративної Республіки Німеччина.

Сторони відзначили, що у ході семінарів на експертному рівні фахівці обговорять питання щодо організації робіт із зонування земель та на його основі визначення цільового призначення земельних ділянок при проведенні земельного кадастру та реєстрації прав на нерухоме майно, обміняються досвідом стосовно нормативного регулювання цільового призначення земельних ділянок та окремих територій. Також предметом дискусій стане викуп земель для суспільних потреб, резервування територій для розвитку підприємницької діяльності та ефективного використання земель сільськогосподарського призначення сільгосптоваровиробниками.

У ході зустрічі Сергій Тимченко проінформував німецьких колег про хід земельної реформи в Україні, докладно розповів про її законодавчу складову та висловив зацікавленість у подальшій співпраці щодо обміну досвідом та передовими технологіями. «Досвід наших колег з Німеччини та інших країн сприяє реформуванню українського законодавства та аграрної політики згідно з принципами ринкової економіки», – зазначив він.

Довідково

У рамках проекту «Німецько-український аграрний діалог» земельне відомство України з 2002 року співпрацює з Товариством з управління та реалізації земель (BVVG) Федеративної Республіки Німеччина. BVVG – державний орган, відповідальний за управління та приватизацію державних ферм та лісових угідь у Східній Німеччині, має децентралізовану структуру, керівництво компанії знаходиться в головному офісі в Берліні, а операційна діяльність забезпечується за допомогою відділень у всіх великих містах Східної Німеччини. Товариство засноване в 1992 році та відтоді відіграє активну роль у процесі трансформації колишньої НДР, забезпечуючи її перехід від централізованої планової до ринкової економіки.

 

версія для друку