українська російська англійська
Чемпіонат світу з вільної та греко-римської боротьби: українські студенти здобули 9 медалей
11.10.2012 | 12:49
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

У фінському місті Куортан пройшов 10-й Чемпіонат світу серед студентів з вільної та греко-римської боротьби. Україну представляло 20 студентів із 13 вищих навчальних закладів. Після п’яти змагальних днів наші борці вибороли 9 медалей, з яких: 3 золоті, 1 срібна та 5 бронзових.

Зокрема, у вільній боротьбі у різних вагових категоріях перше місце посіли студенти Львівського державного університету фізичної культури Василь Шуптар, Ірина Гусяк та Юлія Остапчук. Студент Одеської державної академії будівництва та архітектури Семен Радулов здобув срібну медаль, а студентки Львівського державного університету фізичної культури Ірина Рибак та Світлана Рижикова, студент Національного університету фізичного виховання та спорту Олександр Хоцянівський та студентка Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини – бронзові.

У греко-римській боротьбі почесне ІІІ місце посів студент Одеського національного морського університету Володимир Тесленко.

Слід відзначити вдалий виступ студентів Львівського державного університету фізичної культури, кожен з яких повернувся до України з медаллю. Також приємно зазначити, що українська жіноча команда з вільної боротьби у загальнокомандному списку стала першою у світі.

 

версія для друку