українська російська англійська
Одеська міська клінічна лікарня отримала нове обладнання
11.10.2012 | 13:36
Одеська ОДА

11 жовтня голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук вручив Одеській міський клінічній лікарні №10 нове медичне обладнання.

Голова обласної державної адміністрації поспілкувався з колективом лікарні та передав лікарям нову апаратуру на загальну суму близько 1 млн. грн. – ендоскопічну стійку, а також гастрофіброскоп. Крім того, найближчим часом цей заклад отримає від облдержадміністрації ще й сучасну рентгенологічну установку вартістю близько 2 млн. грн.

Керівник області наголосив, що в поточному році в рамках програми «Народний бюджет» на медичну галузь на Одещині виділені значні суми коштів.

«Розвиток медичної галузі дуже важливий для кожної людини. Тому необхідно, щоб були забезпечені нормальні умови для роботи медичних працівників, щоб стабільно росли зарплати, щоб закуповувалося сучасне обладнання. Ми приділяємо величезне значення сільській медицині, облаштовуємо ФАПи та амбулаторії, закуповуємо нове обладнання. Більш ніж на 100 млн. грн. придбано медичне обладнання, в тому числі 21 рентгенапарат, 10 флюорографів. Це в десятки разів більше, ніж у минулі роки», - прокоментував Едуард Матвійчук.

 

версія для друку