українська російська англійська
Микола Азаров: Розвиток Дніпропетровщини є надзвичайно важливим для розвитку України
11.10.2012 | 14:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Розвиток Дніпропетровщини є надзвичайно важливим для розвитку України. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з представниками обласної асоціації органів місцевого самоврядування у рамках робочої поїздки на Дніпропетровщину.

«Від того, як розвивається Дніпропетровщина, як в області реалізуються ті заходи, які розробляються і приймаються у Києві, залежить, як розвиватиметься вся країна», - зазначив Микола Азаров та підкреслив, що Дніпропетровська область – це особливий регіон України, оскільки у ньому зосереджений значний промисловий, аграрний, науковий, освітній і культурний потенціал.

Дніпропетровщина – великий за територією регіон, тут сконцентрована значна кількість як виробничих, так і  трудових ресурсів країни.

Прем’єр-міністр зазначив, що Дніпропетровщина перераховує до держбюджету податків на 40 млрд. грн. і, зокрема, за рахунок цих коштів дотуються інші регіони України.

Микола Азаров також додав, що за останні 2,5 року відбулися значні зміни в країні. Практично в кожному населеному пункті будуються об’єкти соціальної інфраструктури: школи, дитячі садочки, лікарні і тощо. Однак, за його словами, потрібно ще багато зробити для покращення життя наших громадян.

 

версія для друку