українська російська англійська
Прем'єр-міністр передав 360 легкових автомобілів для амбулаторій загальної практики - сімейної медицини
11.10.2012 | 15:32
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров разом з головою Дніпропетровської облдержадміністрації Олександром Вілкулом вручили міським головам та головам райдержадміністрацій області ключі від 360 легкових автомобілів марок «Нива» та «GEELY CK-2» для амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Тепер усі центри первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровщини забезпечені власним автотранспортом.

«Уперше за 20 років у нашій країні у Дніпропетровській області така кількість медичних автомобілів передана у розпорядження медичних закладів, - наголосив Микола Азаров під час урочистої церемонії передачі ключів від автомобілів. - Таке завдання, як забезпечення кожного медичного закладу, можливість якомога швидше доїхати до хворого та надати йому допомогу, вирішено».

За його словами, Дніпропетровська область займає провідні позиції в країні у питанні підвищення якості медичного обслуговування. Якщо рухатися у такому напрямку, переконаний Глава Уряду, то кожен населений пункт України матиме сучасну європейську медицину: «Ми за два з половиною роки зробили багато для розвитку медицини. Але нам необхідно зробити ще більше. І якщо і надалі так рухатися, то кожен населений пункт України матиме сучасну європейську медицину. Ось, наш рух до Європи: не теревенити, а конкретними справами створювати для наших людей такі умови, які зараз є у більшості розвинутих країн».

 

версія для друку