українська російська англійська
Уряд схвалив План заходів Програми діяльності ЮНІСЕФ в Україні до 2016 року
11.10.2012 | 14:33
Прес-служба Міністерства соціальної політики

10 жовтня 2012 року Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням схвалив План заходів Програми діяльності ЮНІСЕФ в Україні на 2012 – 2016 роки та уповноважив Віце-прем’єр-міністра України – Міністра соціальної політики Сергія Тігіпка його підписати.

Зокрема, передбачається, що органи влади України та ЮНІСЕФ в Україні поєднають свої зусилля з метою зменшення чисельності дітей, розлучених з батьками внаслідок  насильства чи недбалого ставлення, а також зменшення чисельності дітей, які перебувають в інтернатних закладах внаслідок інвалідності, й у виправних та закритих установах різних типів.

Серед інших важливих завдань – зведення до мінімуму захворювання дітей на ВІЛ-інфекцію, підвищення рівня вакцинації дитячого населення, формування партнерських відносин держави та приватного сектору і громадянського суспільства задля підвищення рівня соціального захисту дітей.

Реалізація акта не потребує додаткових видатків із державного бюджету. При цьому ЮНІСЕФ планує виділити для реалізації цього Плану 22 млн. дол. США.

версія для друку