українська російська англійська
На Київщині відкрили найбільший в Україні хлібокомбінат
11.10.2012 | 16:30
Київська ОДА

У Київській області 11 жовтня введено в дію  українсько-словенське спільне підприємство «Київський обласний хлібопекарський комплекс» в селі Крушинка Васильківського району. В урочистій церемонії відкриття взяв участь Президент України Віктор Янукович, Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк, голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк, керівництво підприємства, інвестори, гості та представники ЗМІ.

Відкриття хлібопекарського комплексу "Кулиничівський" є яскравим прикладом державного та приватного партнерства, як одного з ключових механізмів модернізації економіки, вирішення важливих соціально-економічних проблем та взаємодії держави та бізнесу. Така співпраця дала можливість за півроку ввести в експлуатацію найсучасніший у Східній Європі хлібокомбінат.

«До останнього часу наша область лише на третину забезпечувала себе хлібом та повністю залежала від цінової політики та асортименту хлібобулочних виробів Києва. Така ситуація нас не задовольняла», - зазначив керівник Київщини.

За словами Анатолія Присяжнюка, відкриття єдиного в Україні та найбільшого в Східній Європі роботизованого хлібопекарського комплексу сприятиме виконанню програми забезпечення продовольчої безпеки України та дозволить задовольнити потреби населення Києва і Київської області у високоякісному хлібі та за доступними цінами.

 

версія для друку