українська російська англійська
У Москві обговорюють питання правової охорони інтелектуальної власності
11.10.2012 | 16:13
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності України

З 10 по 12 жовтня 2012 року в м. Москва (Російська Федерація) проходить XVI Науково-практична конференція «Удосконалення законодавства та правозастосовної практики у сфері правової охорони, захисту та використання результатів інтелектуальної діяльності». У цьогорічній Конференції бере участь делегація з України, яку очолює заступник Голови Державної служби інтелектуальної власності України Володимир Дмитришин.

Порядок денний Конференції передбачає дискусії з питань правової охорони об’єктів патентних прав та засобів індивідуалізації, розгляду заперечень та заяв в адміністративному та судовому порядку, інформаційного забезпечення експертизи об’єктів інтелектуальних прав та інноваційної діяльності, питань управління правами держави на результати інтелектуальної діяльності.

Під час заходу передбачається участь української делегації в роботі секцій та обговоренні доповідей учасників конференції з актуальних питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності.

За словами Володимира Дмитришина, важливість участі в роботі та обговоренні питань порядку денного Конференції не заперечна з огляду на отримання можливості ознайомитися із системою правової охорони інтелектуальної власності Російської Федерації, з роботою патентних відомств інших країн, збагатити досвід з питань розвитку й удосконалення законодавства у сфері промислової власності, організації проведення експертизи на різні об’єкти промислової власності. Важливою є участь у цьому заході й для сприяння подальшому розвитку і зміцненню двостороннього співробітництва між Україною та іноземними державами у сфері інтелектуальної власності.

Як зазначив Володимир Дмитришин, очікування від цієї поїздки різнопланові, а саме: ознайомитися з позитивним досвідом роботи патентних відомств різних країн щодо актуальних питань правової охорони об’єктів інтелектуальної власності, одержати інформацію, документи, матеріали з питань удосконалення законодавства, експертизи об’єктів промислової власності, правозастосування й захисту прав інтелектуальної власності в адміністративному та судовому порядку, розпорядження правами, удосконалення процедур державної реєстрації, інформаційного забезпечення, а також використати отриманий досвід з метою вдосконалення вітчизняної державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

 

версія для друку