українська російська англійська
На організованих ринках реалізується близько 16% селянського молока
11.10.2012 | 16:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

За підсумками 9 місяців цього року 78% або майже 7 мільйонів тонн молока у державі вироблено господарствами населення. Для того, щоб отримати достойний прибуток, селяни можуть без перешкод реалізовувати вироблену молочну продукцію на організованих ринках. Наразі близько 16% молока, яке продається на ринках є селянським. Про це під час відвідання Ветсанлабораторії на Житньому ринку в Києві заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Для держави є ключовим пріоритетом, щоб українці харчувалися безпечною здоровою їжею, виробленою в невеликих селянських господарствах. Тому ми всебічно сприяємо тому, щоб селяни виробляли молочну продукцію та безперешкодно реалізовували її за достойну ціну», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства.

Також Микола Присяжнюк наголосив на тому, що в державі необхідно виховувати культуру споживання молока.

«Збільшивши споживання молока ми, по-перше, покращимо здоровя всієї нації, а по-друге, стимулюватимемо селян займатися вирощуванням ВРХ у власних господарствах», - зауважив керівник відомства.

Міністр підкреслив, що вже є перші результати, які свідчать про зростання зацікавленості селян займатися молочним скотарством.

«Держава надає адресну підтримку для заохочення розвитку молочного скотарства у господарствах населення. І ми вже можемо констатувати, що за 9 місяців поточного року порівняно з аналогічним періодом минулого поголів’я ВРХ в господарствах населення зросло на 1,3% та становить 3,5 мільйона голів», - відзначив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку