українська російська англійська
Прем'єр-міністр взяв участь у відкритті ювілейного православного кінофестивалю "Покрова"
11.10.2012 | 18:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь у церемонії відкриття Х ювілейного міжнародного православного фестивалю кіно "Покрова".

Вітаючи учасників фестивалю, Микола Азаров наголосив: «Для нас це важлива подія в культурному житті країни і православних народів».

Він зазначив, що проведення таких заходів є особливо потрібним для збереження моральних цінностей. Прем’єр-міністр наголосив: у наш час варто підтримувати кращі здобутки у сфері культури, що мають значне виховне значення, зокрема для молодого покоління.

Микола Азаров наголосив, що Уряд підтримує розвиток культури. Він нагадав, що нещодавно Кабінет Міністрів схвалив концепцію розвитку телеканалу «Культура».

Прем’єр-міністр висловив вдячність творцям православних фільмів, які в непростих умовах знаходять кошти на створення стрічок. Також він побажав учасникам кінофестивалю творчих здобутків і нових ідей.

Х Міжнародний православний фестиваль кіно "Покрова" триватиме в Києві з 11 по 15 жовтня. Професіоналам та шанувальникам кіно будуть представлені кращі художні стрічки і документальні фільми, об’єднані православною ідеєю.

версія для друку