українська російська англійська
В Одеському порту презентували першу башту нового зерноперевалювального комплексу
12.10.2012 | 09:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури

11 жовтня на Андросовському молу Одеського порту пройшла презентація першої башти (силосу) нового зерноперевалювального комплексу, який зводиться на паритетних засадах державним підприємством «Одеський морський торговельний порт» та компанією-інвестором ТОВ «Бруклін-Київ». Ця подія відбулася рівно через півроку після урочистого відкриття будівництва Віце-прем'єр-міністром – Міністром інфраструктури України Борисом Колесніковим (10.04.2012).

У презентації першої з 33-х силосних башт нового елеватора взяли участь начальник Одеського порту Юрій Васьков, Почесний президент порту Микола Павлюк, генеральний директор компанії ТОВ «Бруклін-Київ» Юрій Губанков, директор ДП «ЧорноморНДІпроект» Сергій Нікулін, представники дирекцій підрядної будівельної організації, компаній-зернотрейдерів, фінансових організацій, що беруть участь у проекті.

На короткому брифінгу, влаштованому всередині самої вежі, Юрій Губанков відзначив, що графік будівництва нового зерноперевалювального комплексу розбитий на піврічні цикли – через кожні шість місяців має запускатися черговий технологічний процес.

Нагадаємо, новий зерноперевалювальний комплекс на Андросовському молу не має аналогів в Одеському порту – як за нормою одноразового зберігання (235 тис. тонн), так і за річним вантажообігом (4 млн. тонн).

В даний час башти-силоси іспанської фірми SYMAGA монтує одна з провідних в Україні компаній з монтажу елеваторних комплексів – «Євробудсервіс».

Новий термінал на Андросовському молу стане четвертим за рахунком зерновим перевантажувальним комплексом Одеського порту.

версія для друку