українська російська англійська
На Полтавщині запроваджено запис на прийом до РАЦСів через Інтернет
12.10.2012 | 09:54
Прес-служба Міністерства юстиції

У Полтавській області запроваджено Інтернет-реєстрацію громадян, які мають намір потрапити на прийом до органів реєстрації актів цивільного стану (РАЦС).

Як повідомляє головне управління юстиції у Полтавській області, запроваджено функціонування електронної форми попереднього запису на прийом у 10 відділів РАЦС області. Зокрема, у Центральний, Октябрський, Київський, Ленінський РАЦСи у м. Полтава, Центральний, Крюківський, Автозаводський РАЦСи у мременчук, у РАЦС м.Комсомольска,  у РАЦС м. Лубни та  в РАЦС Миргородського району.

Запис на прийом здійснюється через офіційний веб-сайт головного управління юстиції у Полтавській області (http://www.just.gov.ua/dracs/) шляхом заповнення запропонованої електронної форми.

Нововведення дозволить громадянам, не виходячи з дому, уникаючи черг, вибрати зручні дату та час для візиту у відділи ДРАЦС, згідно з графіком роботи, з питань реєстрації народження дитини, подачі заяви на реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу або проставляння відмітки у паспорті про розірвання шлюбу, отримання повторного свідоцтва про державну реєстрацію акта цивільного стану чи витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Як зазначають в Управлінні юстиції області, запис на прийом у відділи РАЦС через Інтернет – черговий крок на шляху якісного і комфортного обслуговування громадян.

При цьому, прийом відвідувачів, які звертатимуться без попереднього запису, здійснюватиметься у звичайному режимі.

Як повідомлялося, раніше аналогічні онлайн-послуги вже були запроваджені в Одеській, Львівській та Івано-Франківській областях.

 

 

версія для друку