українська російська англійська
Україна та КНР зацікавлені розвивати співробітництво у сфері земельних відносин
12.10.2012 | 10:56
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Сподіваюся, що співпраця між Україною та Китайською Народною Республікою у сфері земельних відносин буде плідною, ефективною та довготривалою, зазначив Голова Держземагентства України Сергій Тимченко під час зустрічі з представниками Китайського товариства дружби народів з іноземними країнами. Керівник земельного відомства поінформував фахівців та експертів з Піднебесної про перебіг земельної реформи в Україні та інвестиційну привабливість багатих українських земель, тим самим наголошуючи, що вітчизняний агропромисловий комплекс зацікавлений у інвестиціях, припливі капіталу та передових технологій.

Крім того, Сергій Тимченко ознайомив китайських партнерів зі станом та розвитком земельного законодавства в Україні, розробкою нових законодавчих та нормативно-правових актів, що сприятиме завершенню земельної реформи в державі.

У свою чергу представників китайської делегації цікавлять особливості реалізації інвестиційних проектів, оренди землі, системи оподаткування для виробників сільгосппродукції. До сфери інтересів китайських партнерів також входять можливості займатися екологічним сільським господарством, механізми збереження родючості ґрунтів тощо.

За підсумками зустрічі сторони висловили інтерес до подальшої торгово-економічної співпраці, налагодження дружніх відносин та означили величезний потенціал щодо співпраці між Україною та Китайською Народною Республікою.

версія для друку