українська російська англійська
До 28 жовтня можна подати заявку на участь у конкурсі "Позитивне серце" за досягнення у боротьбі з ВІЛ
12.10.2012 | 12:06
Прес-служба Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

Держслужба України соцзахворювань запрошує взяти участь у конкурсі «Позитивне серце» - за особливі досягнення у сфері боротьби з епідемією ВІЛ-інфекції/СНІДу. Його мета – підтримати та відзначити вітчизняні організації різних форм власності та підпорядкування з усіх регіонів країни, які докладають зусиль до подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в нашій державі та досягли визначних результатів на цій ниві.

Конкурс проводиться в рамках 10-го раунду гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією зусиллями ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ».

Отже, якщо Ваша організація чи установа:

-       надає інноваційні послуги з профілактики ВІЛ, лікування ВІЛ/СНІДу, догляду і підтримки для ЛЖВ та уразливих до ВІЛ груп і готова поділитися своїм досвідом;

-       захищає права ЛЖВ та уразливих до ВІЛ груп, має успішний досвід подолання стигми та дискримінації;

-       активно залучає представників спільнот та працює в малих містах;

-       втілює діяльність, що позитивно впливає на подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні

запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі «Позитивне серце».

Для участі у конкурсі необхідно заповнити Заявку, яку можна скачати на сайті Держслужби України соцзавхорювань, та надіслати її на електронну адресу: au@network.org.ua. (У темі листа зазначте: Заявка на участь у конкурсі).

Контактна особа: Оксана Киричок, старший фахівець аналітичного відділу Всеукраїнської мережі ЛЖВ, тел.: (044) 467-75-67.

У результаті конкурсу буде визначено три переможця (І, ІІ та ІІІ місця), які отримають грошові призи.

 

Кінцевий термін подачі заявок 28 жовтня 2012 року.  Переможців конкурсу визначить незалежне журі.  Про результати конкурсу буде оголошено на сайті Держслужби України соцзахворювань та сайті Мережі.

версія для друку