українська російська англійська
У столиці відкрито 19-й Міжнародний туристичний салон "Україна 2012"
12.10.2012 | 12:40
Київська МДА

У Києві 11 жовтня стартував 19-й Міжнародний туристичний салон «Україна 2012».  «Упевнений, що Міжнародний туристичний салон виконає своє завдання і надасть представникам туристичного бізнесу прекрасну можливість поділитися накопиченим досвідом з колегами та запропонувати його споживачам туристичних послуг. Нехай ця подія стане точкою відліку створення нових проектів і налагодження плідної взаємовигідної співпраці», – зачитав вітальний лист від імені голови столичної адміністрації перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Триватиме виставка до 13 жовтня. Упродовж цих днів участь у заході візьмуть 600 профільних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, туристичних представництв багатьох країн світу.

Цьогорічний Міжнародний туристичний салон продовжує традицію пропагування туристичного потенціалу регіонів України. Серед представлених експозицій і «Київ туристичний», який популяризує культурно-туристичний потенціал столиці.

 

версія для друку