українська російська англійська
На Дніпропетровщині проведено Міжнародний науковий симпозіум "Тиждень еколога - 2012"
12.10.2012 | 12:25
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області взяло участь у роботі пленарного засідання наукового симпозіуму "Тиждень еколога – 2012". Крім пленарного засідання, під час заходу працювали науково-технічні секції, проводились зустрічі за "круглим столом" з обговорення проблем безперервної екологічної освіти, питань радіоекології промислових міст та екології гірничо-металургійних регіонів, екологічного менеджменту та сучасних технологій міського екомоніторингу, екології р.Дніпро у містах України та інші питання.

Симпозіум проведено вченими Дніпродзержинського державного технічного університету за підтримки Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України, Міністерства освіти та науки України, Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпродзержинської міської ради.

В рамках пленарного засідання керівництво Держуправління виступило з передмовою, в якій зазначено цілі та завдання регіональної екологічної програми щодо зменшення викидів в атмосферне повітря, яка реалізується в рамках Комплексної стратегії розвитку регіону.

Симпозіум об'єднав зусилля вчених, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, контролюючих органів, експертів, керівників екологічних служб промислових підприємств, громадських організацій та іноземних компаній щодо виходу промислових міст з екологічної кризи.

Під час заходу відбувся обмін досвідом та розширення творчих контактів в розв’язанні екологічних задач, обговорення аспектів організації, програми і концепції практичної діяльності "Асоціації кафедр екології технічних вузів та університетів".

версія для друку