українська російська англійська
Профінансовано заходи щодо сприяння переміщенню осіб і товарів через кордон згідно зі стандартами ЄС
12.10.2012 | 14:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

10 жовтня 2012 року Кабінет Міністрів прийняв постанову № 923  «Питання виконання Угоди про фінансування програми «Підтримка секторальної політики управління кордоном в Україні».

Згідно з цим урядовим документом, на Адміністрацію Державної прикордонної служби, Державну митну службу, Міністерство закордонних справ та Державну міграційну службу покладаються повноваження щодо здійснення основних заходів, визначених укладеною між Урядом України і Європейським Союзом Угодою про фінансування програми «Підтримка секторальної політики управління кордоном в Україні».

Кабінет Міністрів постановляє передати відповідно до частини шостої статті 23 Бюджетного кодексу України бюджетні призначення, передбачені у 2012 році Міністерству фінансів у спеціальному фонді державного бюджету за програмою 3511650 «Реалізація програм допомоги Європейського Союзу», в сумі 125 000 тис. гривень  для здійснення заходів з управління державним кордоном головним розпорядникам бюджетних коштів.

Адміністрації Державної прикордонної служби — 75 000 тис. для здійснення заходів, спрямованих на забезпечення безпеки державного кордону, Міністерству закордонних справ — 16 000 тис. за програмою 1401130 «Документування громадян та створення і забезпечення функціонування інформаційно-телекомунікаційних систем консульської служби», Міністерству внутрішніх справ — 34 000 тис. для здійснення заходів, спрямованих на виконання завдань і функцій у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб.

Цим же нормативно-правовим актом затверджується Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з управління державним кордоном.

Прийняття постанови надасть можливість здійснювати фінансування заходів стосовно підтримки реалізації державної політики, спрямованої на досягнення оптимального балансу між безпекою кордону та сприянням законному переміщенню осіб і товарів відповідно до стандартів Європейського Союзу.

 

версія для друку