українська російська англійська
Мінфін Швеції представив інтегровану модель макроекономічного та бюджетного прогнозування
12.10.2012 | 17:06
Прес-служба Міністерства фінансів

8-11 жовтня у Міністерстві фінансів України в рамках реалізації проекту «Надання консультаційної підтримки Міністерству фінансів України у реформуванні бюджетного процесу та управлінні допомогою» (проект BAM), що фінансується Шведською Агенцією міжнародного розвитку (SIDA), проведено семінар з питань середньострокового бюджетного прогнозування.

У семінарі взяли участь представники Координаційного центру упровадження економічних реформ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Академії фінансового управління, Міністерства фінансів України, Міністерства фінансів Швеції, проекту ВАМ та SIDA.

Фахівцями Міністерства фінансів Швеції представлено інтегровану модель макроекономічного та бюджетного прогнозування та проведено практичні заняття щодо її роботи, в ході яких учасники семінару ознайомилися з можливостями моделі під час прогнозування доходів та видатків бюджету.

На семінарі учасники також обговорили питання щодо можливостей впровадження інтегрованої моделі макроекономічного та бюджетного прогнозування в Україні та домовилися, що у подальшому триватиме робота з адаптації такої моделі до умов бюджетного прогнозування в Україні.

 

 

версія для друку