українська російська англійська
У "Київенерго" відбулися навчання з реагування у надзвичайних ситуаціях
13.10.2012 | 09:40
Київська МДА

Енергетична компанія ДТЕК провела на об’єктах ПАТ «Київенерго» навчання персоналу з реагування в умовах надзвичайної ситуації. Це перші навчання подібного масштабу в Києві. У заході були задіяні 30 одиниць спецтехніки, понад 400 співробітників компанії, у тому числі 47 аварійно-відновлювальних бригад.

Навчання проводилися одночасно у шістьох підрозділах «Київенерго» в умовах максимально наближених до реальних. Відповідно до змодельованої надзвичайної ситуації, несприятливі погодні умови у Києві (сильні зливи та шквальний вітер) спричинили підтоплення енергетичних об’єктів, розташованих у низинах, пошкодження повітряних ліній електропередач і опор. У результаті без тепла і електрики, згідно з навчальною легендою, залишилися тисячі житлових будинків та об’єктів соціальної сфери.

У цих умовах співробітники «Київенерго» оперативно оцінили ситуацію, визначили план дій, розпочали відновлювальні роботи, проінформувавши про події населення для запобігання паніки. Координація роботи між створеним Штабом із ліквідації наслідків стихії та іншими підрозділами здійснювалася за допомогою сучасних технологій відеоконференцзв’язку.

У навчаннях також були задіяні підрозділи міських служб: медицини катастроф, Міністерства надзвичайних ситуацій, Київської державної міської адміністрації та райдержадміністрацій. Це дозволило відпрацювати схему взаємодії не тільки всередині компанії, але й із зовнішніми службами.

 

версія для друку